Hakkımızda

Diba Beauty Center genç ve dinamik kadrosu ile 2015 yılında İzmir Alsancak'ta hizmet vermeye başlamıştır. Güzellik Merkezi kapsamında; Epilasyon, Cilt Bakımı, Bölgesel İncelme, Zayıflama, Selülit Tedavisi, Medikal Masaj, Kalıcı Makyaj, Lazerle Dövme Silme alanlarında yeni trendleri takip ederek müşterilerimiz için en kaliteli, en güvenilir ve profesyonel yöntemleri alanında uzman ekibimiz ile sizlere sunmaktayız.

Diba Beauty Center olarak öne çıkan hizmet anlayışlarımızdan bir tanesi de profesyonel hizmet kavramıdır. Tecrübe, eğtim ve yaşam felsefemizin ışığı altında hayatınıza güzellikler sunmak istiyoruz.

Uzmanlarımızın mesleki gelişimi konusunda seminerler ve eğitimleri yakından takip etmekteyiz. Güzellik merkezimizde kullanılan cihaz ve malzemeler Türkiye genelinde nadir bulunan son teknoloji ürünü cizhalar olmasının yanında uluslar arası standartlara uygun olup CE belgesi ve FDA onayına sahiptir. Kullandığımız dermokozmetikler ise sağlık bakanlığı ve FDA onayına sahiptir. Uygulamalarımızda kullandığımız dermokozmetik ürünler ise Sağlık Bakanlığından ve FDA onaylıdır. Doğru yönlendirmenin önemini biliyor ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veriyoruz.
Uygulamalarımız